You Tube

Nasz kanał na
You Tube

Facebook

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 


Informacja o ochronie danych osobowych (RODO) Drukuj

Podstawa Prawna:

ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO)

 

Informujemy, że w związku z wejściem od 25 maja 2018 r. ustawy dotyczącej Ochrony Danych Osobowych RODO Gminny Ośrodek Kultury w Sońsku ; 06-430 Sońsk gromadzi i przetwarza dane osobowe w celu realizacji zdań statutowych na podstawie i w granicach przepisów prawa (w szczególności Ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej /Dz. U. z 2017 r. poz. 862/ i kodeksu pracy).

Administratorem Danych Osobowych jest Dyrektor Ośrodka Kultury.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego-Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane wyłącznie przez czas niezbędny do osiągnięcia celów, dla których dane te są gromadzone tj. przez cały okres obowiązywania zgody oraz przez okres wymagany przepisami prawa.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Danych Osobowych lub wykonywania praw w zakresie prywatności, prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Gminnego Ośrodka Kultury w Sońsku pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.