You Tube

Nasz kanał na
You Tube

Facebook

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Kanały RSSII Przegląd Artystyczny "Zimowe klimaty" Drukuj
Konkursy

08.02.2012

Gminny Ośrodek Kultury w Sońsku serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Przeglądzie Artystycznym ZIMOWE KLIMATY, który odbędzie się 8 lutego 2012 o godz.9.00.

 

REGULAMIN PRZEGLĄDU
Do udziału w Przeglądzie zapraszamy: dzieci w wieku przedszkolnymi i szkolnym oraz młodzież gimnazjalną z placówek oświatowych Gminy Sońsk.

Przegląd obejmuje trzy kategorie:
RECYTATORSKĄ - dotyczącą prezentacji jednego wiersza w wykonaniu max.do 3 osób,
LITERACKĄ - zapraszamy uczniów do nadsyłania prac autorskich - dwóch wierszy lub jednego opowiadania (do 2 stron A4, czcionka Times New Roman wielkość 12),
PLASTYCZNĄ - technika pracy dowolna, wielkość max. pracy A3.

Prace należy oprawić w ramki z brystolu o szerokości 2 cm.
Prace plastyczne i literackie prosimy opisać /z tyłu/ pismem drukowanym: imię i nazwisko, wiek autora oraz tytuł pracy.

Treść utworów oraz prac plastycznych winna nawiązywać do tematyki zimowej.

Karty Zgłoszenia oraz prace literackie i plastyczne przyjmujemy do dnia 2 lutego 2012. Organizator powoła jury, które przyzna nagrody najlepszym wykonawcom i autorom. Dla najlepszego recytatora przewidziano PUCHAR.

Prace plastyczne zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w GOK, a nagrodzone prace literackie i plastyczne opublikowane zostaną na stronie internetowej ośrodka oraz na stronach „Wspólnej Drogi”.

Informacji związanych z Przeglądem udzielają pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Sońsku pod nr 23 671 36 46 lub 23 671 44 72.

 

>> P L A K A T <<