You Tube

Nasz kanał na
You Tube

Facebook

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

Kanały RSS



Konkurs plastyczny na "Kartkę Wielkanocną" już ROZSTRZYGNIĘTY !! Drukuj
Konkursy

ZAPRASZAMY wszystkich uczestników konkursu po odbiór pamiątkowych dyplomów, a osoby wyróżnione po odbiór nagród 23 marca od godz. 10.00 do 16.00 do Świetlicy w Gąsocinie ul. Strażacka 25.

Osoby, które nie będą mogły odebrać nagród w tym terminie mogą to zrobić w innym dniu.

Wpłynęło 89 prac z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu gminy Sońsk.

 

W kategorii I zostały nagrodzone 22 osoby:

1. Alicja Domańska - przedszkole w Gołotczyźnie

2. Mikołaj Wilkowski - przedszkole w Gołotczyźnie

3. Julia Maruszewska - przedszkole w Gołotczyźnie

4. Aleksandra Wilkowska - przedszkole w Gołotczyźnie

5. Hanna Linkowska - przedszkole Gołotczyźnie

6. Krzysztof Mierzejewski - przedszkole w Gołotczyźnie

7. Lena Długińska - przedszkole w Gołotczyźnie

8. Mikołaj Kuciński - SP Bądkowo

9. Wiktoria Łepkowska - SP Bądkowo

10. Alicja Getka - przedszkole w Gołotczyźnie

11. Klaudia Bilińska - przedszkole Gołotczyźnie

12. Martyna Bąkowska - przedszkole w Gołotczyźnie

13. Martyna Getka - przedszkole w Gołotczyźnie

14. Zofia Sobieraj - przedszkole w Gołotczyźnie

15. Maria Paczkowska - przedszkole w Gołotczyźnie

16. Marta Magerowska - przedszkole w Gołotczyźnie

17. Igor Łebkowski - przedszkole w Gołotczyźnie

18. Kacper Damięcki - przedszkole w Golotczyźnie

19. Zuzanna Zadrożna - przedszkole w Gąsocinie

20. Antonina Wynimko - przedszkole w Gąsocinie

21. Lena Drozdowska - przedszkole w Gąsocinie

22. Sebastian Piwoński - przedszkole w Gołotczyźnie

 

W kategorii II zostało nagrodzonych 12 prac

1. Zuzanna Ulatowska - SP Gąsocin

2. Olga Ślusarska - SP Gąsocin

3. Iwo Chojnacki - SP Gąsocin

4. Julia Przewodowska - SP Sońsk

5. Magdalena Zagrodzka - SP Sońsk

6. Oliwia Komorowska - SP Sońsk

7. Kinga Kaniecka - SP Sońsk

8. Patrycja Wyszczelska - SP Sońsk

9. Kamila Kardaszewska - SP Sońsk

10. Mateusz Kuciński - SP Bądkowo

11. Maja Włodkowska - SP Gąsocin

12. Julia Maćkowska - SP Gąsocin

 

W kategorii III zostały nagrodzone 3 prace:

1. Kamila Smakulska - SP Bądkowo

2. Zuzanna Magerowska - SP Sońsk

3. Jakub Maćkowski - SP Gąsocin

 

Serdeczne podziękowania składamy rodzicom i nauczycielom a w szczególności: pani Ewelinie Sokołowskiej, Beacie Gołębiewskiej, Joannie Stefańskiej, Annie Malinowskiej, Dorocie Sarnowskiej, Małgorzacie Mierzejewskiej, Małgorzacie Prus, Aldonie Wyszczelskiej, Elżbiecie Jakubiak, Bożenie Rutkowskiej, Beacie Gąseckiej, Wandzie Józefowicz, Ewie Matusiak, Agnieszce Bakalarskiej, Agnieszce Fabisiak i Monice Sepczyńskiej.