You Tube

Nasz kanał na
You Tube

Facebook

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Kanały RSSKabaretowy Dzień Kobiet z Ośrodkiem Kultury w Sońsku Drukuj
Już wkrótce

Ponieważ od dziewięciu lat ośrodek kultury organizuje wieczory kabaretowe Mieszkańcy Sońska i okolic przyzwyczaili się do regularnych imprez z udziałem gwiazd polskiej sceny rozrywkowej /w Sońsku wystąpili już m.in. tacy znani artyści jak Krzysztof Daukszewicz i Jan Pietrzak/.

Tegoroczny wieczór z okazji Dnia Kobiet w Sońsku spędziliśmy w towarzystwie zielonogórskiego Kabaretu CIACH, który przybył na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury w Sońsku. Podczas uroczystości serdeczne życzenia skierowała do Pań Wójt Gminy Sońsk Marzena Ślubowska.

Kabareciarze zafundowali widzom półtorej godziny fantastycznej zabawy, szybko nawiązując świetny kontakt z publicznością. Sala była wypełniona po brzegi, a kabaret w doskonałej formie. Po występie były bisy, słodki poczęstunek, wspólne zdjęcia i autografy.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sońsku pani Izabela Ulatowska złożyła podziękowania wieloletniemu sponsorowi wydarzeń kulturalnych firmie Norcospectra oraz Paniom ze Stowarzyszenia Kobiet za okazaną pomoc i współorganizację imprezy oraz licznie zgromadzonej publiczności za wspólnie spędzony wspaniały wieczór.